QUISELLE kafeterka 330ml indukcja pomarańczowa

Nr katalogowy: HNQUIKFIN02

Kod producenta: AKKA 018

QUISELLE kafeterka 330ml indukcja pomarańczowa

Zaparzacze - kafeterki

0,00 zł

Zamów telefonicznie
Niedostępny
Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Kafeterka aluminiowa o pojemności 330ml przeznaczona na kuchenki indukcyjne. Stworzona dla pasjonatów kawy – praktyczna i elegancka kafeterka Quiselle to gwarancja doskonałego smaku i aromatu. Dzięki prostej budowie kafeterka jest wygodna w użyciu, a kawę przygotowuje się łatwo i szybko. Kafeterka na...

Zobacz szczegóły »

Kafeterka aluminiowa o pojemności 330ml przeznaczona na kuchenki indukcyjne. Stworzona dla pasjonatów kawy – praktyczna i elegancka kafeterka Quiselle to gwarancja doskonałego smaku i aromatu. Dzięki prostej budowie kafeterka jest wygodna w użyciu, a kawę przygotowuje się łatwo i szybko. Kafeterka na 6 filiżanek.

Typ

Kafeterka

Do kuchni

Indukcyjnej

Fizyczne

Kolor

pomarańczowy

Pojemność

330 ml

Pozostałe

Ważne

Kafeterka może nie być wykrywana przez niektóre płyty indukcyjne. Przed zakupem zalecamy sprawdzenie parametrów płyty indukcyjnej deklarowanych przez producenta (na której kafeterka będzie użytkowana). Należy sprawdzić dane pod kątem średnicy wykrywalnych przez płytę naczyń. Kafeterka może nie zadziałać na płytach indukcyjnych wykrywających naczynia o średnicy większej niż postawa kafeterki. Płyta powinna wykrywać naczynia o średnicy mniejszej lub równej 11 cm.

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QUISELLE kafeterka 330ml indukcja pomarańczowa