Płyty gazowo-indukcyjne

Wyświetlaj z 1
Pokaż filtry
Sortuj:
Electrolux  Płyta gazowo-indukcyjna MIX EGD6576NOK

DOSTAWA 0 Zł

  • Kolor: czarny
  • Liczba palników / pól grzejnych: 4

1 912,00 zł

TEKA Płyta indukcyjno-gazowa JZC 64322 ABN BK (E4)

DOSTAWA 0 Zł

  • Kolor: czarny
  • Liczba palników / pól grzejnych: 4

2 549,00 zł

TEKA Płyta indukcyjno-gazowa JZC 96324 ABC BK (E4)

DOSTAWA 0 Zł

  • Kolor: czarny
  • Liczba palników / pól grzejnych: 6

3 899,00 zł

Płyta kuchenna grzewcza gazowo-indukcyjna

Mając w perspektywie remont kuchni często stajemy wobec pytania o rodzaj płyty grzewczej, jaką zamontujemy w odświeżonym pomieszczeniu. Obecnie szeroki wybór urządzeń AGD pozwala nam na osobny zakup płyty grzewczej i piekarnika. Dzięki temu nie tylko możemy zaoszczędzić nieco miejsca, ale również skorzystać z oferty różnych producentów i wybrać najbardziej dopasowany do naszych oczekiwań, nowoczesny i estetyczny sprzęt do gotowania . Obecnie do najbardziej popularnych rozwiązań należą płyty indukcyjne i gazowe. Pierwsza z nich oferuje minimalistyczny i elegancki design oraz szybkie gotowanie. Z kolei druga jest tańsza zarówno w zakupie, jak i eksploatacji, a także umożliwia szybką regulację temperatury. Wybór jednej z opcji nie jest łatwy, ale można  rozważyć rozwiązanie, które łączy funkcjonalność obu rodzajów urządzeń, czyli płytę grzewczą gazowo-indukcyjną.


Czym jest płyta grzewcza gazowo-indukcyjna?

To innowacyjne rozwiązanie, które w ramach jednego panelu łączy pola indukcyjne z palnikami gazowymi, tym samym oferując możliwość korzystania z dwóch  różnych technologii gotowania. W ten sposób połączono wydajność i oszczędność tradycyjnych kuchenek gazowych, z wygodą i wyszukanym wzornictwem nowoczesnych płyt indukcyjnych. Taki mariaż umożliwia pełne wykorzystanie zalet obu sposobów gotowania i dowolne dobieranie go do poszczególnych potraw. Płyty gazowo-indukcyjne dostępne są na rynku w wielu różnych konfiguracjach, które zależą przede wszystkim od rozmiaru konkretnego modelu. Przy wyborze urządzenia tego typu należy pamiętać o odpowiednio dobranym rozmiarze płyty, a także jej kształcie oraz preferowanym rozmieszczeniu palników.


Zalety płyty gazowo indukcyjnej

dowolność w zakresie wyboru źródła energii, połączenie w jednym urządzeniu sprawdzonych rozwiązań obu typów płyt grzewczych, takich jak: booster, zabezpieczenie przed dziećmi, zintegrowana zapalarka, żeliwne ruszty.


Płyta grzewcza gazowo-indukcyjna to rozwiązanie 2w1, które łączy w sobie zaawansowanie technologicznie, klasykę gotowania oraz nowoczesny design. Zadowoli zarówno tradycjonalistów oczekujących sprawdzonych sposobów gotowania, jak i entuzjastów nowoczesności przyzwyczajonych do szybkości gotowania i minimalizmu we wzornictwie.