Zamrażarki do zabudowy

Wyświetlaj z 1
Pokaż filtry
Sortuj:
Siemens Zamrażarka BI GI11VADE0

DOSTAWA 0 Zł

 • Budowa: do zabudowy , jednodrzwiowa
 • Klasa energetyczna: E
 • Pojemność: 72 l
 • Przechowywanie bez zasilania: 21 h
 • Szerokość: 55.8 cm
 • Wysokość: 71.2 cm
 • Głębokość: 54.5 cm
 • Zdolność zamrażania: 8 kg/dobę
 • Gwarancja: 24

2 341,00 zł

Whirlpool Zamrażarka do zabudowy AFB18401

DOSTAWA 0 Zł

 • Budowa: jednodrzwiowa
 • Klasa energetyczna: F
 • Pojemność: 209 l
 • Rozmrażanie zamrażarki: automatyczne
 • Szerokość: 54 cm
 • Wysokość: 177.1 cm
 • Głębokość: 54.5 cm
 • Zdolność zamrażania: 19 kg/dobę
 • Gwarancja: 24

2 886,00 zł

Zamrażarki do zabudowy

Jak pogodzić chęć posiadania dodatkowej przestrzeni przechowywania mrożonych produktów z uniknięciem zaburzenia estetyki i jednolitego wystroju kuchni? Odpowiedzią jest zakup zamrażarki do zabudowy, która umożliwi połączenie designu z funkcjonalnością. Urządzenie to pozwala na bezpieczne przechowywanie sezonowych produktów i żywności, która jest wrażliwa na działanie temperatury. Dzięki niemu możemy zamrozić smak warzyw i owoców i delektować się nim poza sezonem, jesienią lub zimą. 


Czy zamrażarki wolnostojące i do zabudowy różnią się od siebie?

Zamrażarka do zabudowy to urządzenie, którego konstrukcja pozwala je wbudować w zaplanowane wcześniej meble kuchenne. Jest to możliwe dzięki ustawieniu jej w odpowiednio przygotowanej wnęce meblowej, posiadającej nieco większe rozmiary niż wysokość, szerokość i głębokość sprzętu, który zostanie w niej zamontowany. Do urządzenia dokręcane są drzwi frontowe, które są jednolite z pozostałymi szafkami w kuchni. Ukrycie sprzętu nie powoduje ograniczenia jego funkcji w stosunku do modeli wolnostojących – obie kategorie urządzeń są wyposażone w taki same elementy, systemy czy parametry techniczne. Różnice zauważalne są dopiero w ofercie dostępnych produktów - jest ich zdecydowanie mniej, gdyż wielu producentów rezygnuje z nich w swojej ofercie.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze zamrażarki do zabudowy?

Pierwsze pytanie, jakie musimy sobie zadać przed kupnem to oczekiwana pojemność zamrażarki. Będzie ona uzależniona od naszych oczekiwań co do ilości produktów, które chcemy mrozić lub dostępnego miejsca w kuchni. W ofercie sklepu internetowego Kakto.pl znajdują się urządzenia o pojemności od 72 do 209 litrów. Te mniejsze pozwolą maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń w kuchni, a także zamrozić w ciągu doby do 12 kilogramów żywności. Kolejna istotna kwestia związana jest z poborem energii. Zamrażarka potrzebuje dużo prądu, dlatego wielu klientów szczególną uwagę zwraca na klasę energetyczną, która bezpośrednio przekłada się na koszt eksploatacji. W naszym sklepie dostępne są produkty o klasie A+ lub A++. Zapotrzebowanie na energię jest uzależnione także od technologii No Frost, która zmniejsza wilgotność w zamrażalniku i zapobiega zbieraniu się lodu. W konsekwencji nie powstaje dodatkowy ciężar, który zwiększałby pobór prądu. Klienci znajdą w naszej ofercie sprzęt zarówno z Total No Frost, jak i Lon No Frost, a także modele pozbawione tego rozwiązania. Produkty z oferty Kakto.pl posiadają też funkcję EcoNight, która optymalizuje pracę zamrażarki i jednocześnie redukuje koszty używanej do jej obsługi energii, poprzez skoncentrowanie jej poboru do godzin nocnych, kiedy możemy korzystać z tańszej taryfy.


Komfort użytkowania zamrażarek do zabudowy zależy od kilku czynników. To przede wszystkim łatwość sterowania, która powinna być prosta i intuicyjna. Ułatwi to niewątpliwie elektroniczny interfejs użytkownika, dzięki któremu obsługa będzie wygodna i precyzyjna. Kolejny aspekt to poziom hałasu emitowany przez urządzenie. Ich poziom nie powinien przekraczać 40 decybeli, dzięki czemu sprzęt dostosuje się do standardu cichego mieszkania. Sporym ułatwieniem jest funkcja szybkiego zamrażania. To możliwość ustawienia temperatury zamrażarki na poziomie o 10 stopni niższym niż najniższy stopień. To najszybsza droga do szybkiego zamrożenia żywności przy jednoczesnym zachowaniu większości jej wartości odżywczych. Ostatnim kluczowym elementem jest wygoda użytkowania oraz ergonomia szuflad i dostępnej wewnątrz przestrzeni. Przy wyborze powinniśmy sprawdzić czy oferowane przez dany model rozmieszczenie jest dla nas optymalne i czy z łatwością będziemy mogli wkładać i wyjmować produkty. Ciekawą opcją jest również zabezpieczenia mrożonek na wypadek awarii zasilania. Rozwiązania w dostępnych produktach umożliwiają pozostanie produktów spożywczych w stanie zamrożonym aż do 28 godzin.


Zamrażarki do zabudowy Bosch, Amica, Candy, Beko

Kakto w swojej ofercie posiada jedynie urządzenia sprawdzonych firm, takich ja Whirlpool i Bosch, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że wybrany sprzęt będzie spełniać ich oczekiwania pod kątem funkcjonalności i komfortu użytkowania. W Kakto najważniejszy dla nas jest nasz klient i jego pełna satysfakcja oraz zadowolenie z dokonanych zakupów. Dlatego nieustannie dbamy, aby dostęp do bogatej oferty produktów w naszym sklepie był przejrzysty i przystępny dla wszystkich. Parametry techniczne każdego z oferowanych przez nas produktów zostały szczegółowo opisane i przedstawione w ich opisie i charakterystyce. Informacje na temat urządzeń podajemy w niezwykle przejrzysty sposób, umożliwiając także opcję bezpośredniego porównania wybranych urządzeń. Jeśli szukasz odpowiedniej zamrażarki do zabudowy, to w naszym sklepie internetowym szybko znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i przy okazji pozytywnie zaskoczy Cię swoją ceną.


Jeżeli nie potrzebujesz zamrażarki do zabudowy zobacz nasze propozycje w dziale zamrażarki szufladowe oraz zamrażarki skrzyniowe.