FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

Nr katalogowy: UHFIIRDPEX1BLAC

Kod producenta: FIIO EX1 SLUCHAWKI DOKANALOWE\

FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe
FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe
FiiO  EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe

387,00 zł

Zamów do domu Odbierz w sklepie Zamów telefonicznie
Dostępny 24h
Dostępny 24h

Dostawa od 0,00 zł

FiiO EX1 to dynamiczne słuchawki typu IEM z Tytanową Membraną wykonaną w nanotechnologii Aerospace.EX1 to monitory douszne (iems), które wykorzystują dynamiczny przetwornik z tytanową membraną w klasie nano. Różni się on od typowego przetwornika dynamicznego tym, że jest w stanie odwzorować idealnie...

Zobacz szczegóły »

Podziel się:

FiiO EX1 to dynamiczne słuchawki typu IEM z Tytanową Membraną wykonaną w nanotechnologii Aerospace.
EX1 to monitory douszne (iems), które wykorzystują dynamiczny przetwornik z tytanową membraną w klasie nano. Różni się on od typowego przetwornika dynamicznego tym, że jest w stanie odwzorować idealnie transjenty zachowując przy tym naturalny, energetyczny dźwięk – zachowując mięsistość oraz potęgę basu jak również jasność  wysokich tonów pozostawiając czytelne poszczególne pasma oraz ich wzajemne przenikanie się. 

Membrama tytanowa w nanotechnologi Aerospace
Membrana jest sercem FiiO EX1 określając w dużym stopniu jakość dźwięku .Wykorzystując tytan - materiał, który jest lekki, ma właściwości szybkiego przewodzenia dźwięku i jest kilka razy sztywniejszy od stali, jesteśmy w stanie zaprojektować driver wokół niego osiągając pełen zakres dynamiczny jednocześnie rozciągając granice częstotliwości powyżej zakresu słyszalnego dla człowieka, zapewniając tym samym jasny i gładki dźwięk.  

Duraluminium oraz korpus ze stali nierdzewnej
Wszystkie elementy obudowy słuchawek są precyzyjnie frezowane CNC, z anodowanego duraluminium na tylnej połowie, i stali nierdzewnej na przedniej połowie. Unikalne porty tuningu są dokładnie wymiarowane i pozycjonowane aby dostarczyć żądane właściwości dostrajania dźwięku. Metalowy korpus przeznaczony jest do tłumienia rezonansu, zachowując realistyczną reakcje impulsową na odwzorowanie dźwięku na żywo.

Driver Tytanowy w Nanotechnologii
Membrana tytanowa może obsłużyć dużą mocy bez zniekształceń przy zachowaniu podstawowych transjentów znacznie lepiej
niż w przypadku  tradycyjnych driverów dynamicznych.

Kevlarowy kabel
Kabel EX1 składa się z 42 nici o wysokiej czystości miedzi OFC, splecionych z włókien  Kevlara 250D, zapewniając doskonałą soniczność oraz odporność na zniekształcenia a tym samym  długowieczność. Zewnętrzna osłona składa się z materiału klasy medycznej TPE charakteryzzjącym się minimalnymi właściwościami efektu mikrofonowego oraz maksymalnej neutralności PH  (alergie skórne)

Ergonomia

W EX1 zastosowano ergonomiczne przesunięcie głowicy, z małym zaokrągleniem obudowy i płytkich dysz w kierunku ucha, zapewniając długotrwały komfort noszenia. Poprawne wybór końcówek (tipsów) ma kluczowe znaczenie dla komfortu i jakości dźwięku. W EX1 znajdziemy kilka zestawów tipsów w różnych rozmiarach i wzorach aby jak najlepiej dopasować zestaw pod kątem zarówno fizycznym jak i dźwiękowym.

Gwarancja

24

Impedancja

16 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

30 kHz

Czułość

102 dB

Waga

18 g

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa , Muzyka

Konstrukcja

Douszne

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Brak

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Długość przewodu

1.2 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: FiiO EX1 Czarne Słuchawki dokanałowe